ПРО НАС

Центр апаратної косметології, пропонує ефективні методи омолодження і корекції фігури, створені на основі серйозних наукових розробок.

Центр застосовує унікальну технологію ELOS, яка вже довела свою ефективність на практиці. Омолодження та корекція зморшок, лікування целюліту і корекція фігури, безболісна і ефективна епіляція -можливості, які пропонує технологія ELOS. Технологія ELOS допоможе усунути целюліт і провести корекцію фігури без хірургічного втручання. Запаратом Vela Smoothможлива корекція фігури і позбавлення від целюліту за досить короткий термін безшкоди для здоров'я пацієнта. Апарат впливає на шари епідермісу і жирові тканини, таким чиномпроводиться корекція фігури та усунення целюліту.

Пориньте у світ спокою, комфорту, відмінного самопочуття, а найголовніше – молодості та краси. Саме це чекає на гостя нашого салону.

Ми впевнені, та доказуємо на практиці, що процес старіння може бути сповільнений,а в деяких випадках і зупинений.

Центр апаратної косметології "Версаль" заснований у 2004 році, за цей час фахівцями центру накопичено колосальний досвід з надання послуг у галузі дермакосметології, лазерної косметології, послуг з догляду за шкірою обличчя і тіла.

Щоб допомогти вам зробити правильний вибір, наведемо п'ять аргументів на свою користь:

 Ми працюємо на фірмовому косметологічному обладнанні компанії Syneron

 У нас представлена широка лінійка апаратів ELOS: VelaSmooth, eLight, eLaser

 Ми не економимо на імпульсах

 Ми використовуємо якісні витратні матеріали

 У нас розумні, конкурентоспроможні ціни на косметологічні послуги

        ліцензія           лідер року