Технологія ELOS

Electro Optical Synergy

Electro Optical Synergy - запатентована технологія електрооптичного суміщення, яка являє собою синергетичне поєднання світлової (IPL або лазерної) і електромагнітної енергії хвиль радіочастотного (RF) діапазону для неінвазивного впливу на шкіру.

ELOS технологія застосовується для проведення процедур в області естетичної медицини та косметології:

  • омолодження шкіри
  • термоліфтінг
  • коагуляція судин
  • лікування акне
  • усунення целюліту
  • редукція локальних жирових відкладень
  • епіляція темного, рудого, світлого, сивого і пушкового волосся на шкірі будь-якого кольору без ризику виникнення ускладнень (опіків, гіпер-, гіпо- пігментації)

    

Технологія ELOS включає:

 1. Попереднє охолодження епідермісу

Контактне охолодження шкіри до 5 ° С сприяє зменшенню температури на поверхні епідермісу, в той час як температура клітин-мішеней волосяних фолікулів, пігментних плям, судин, глубокорозташованих в тканинах, не змінюється. Зовнішнє локальне охолодження дозволяє комфортно проводити процедури без застосування анестезії.

Активне охолодження епідермісу допомагає уникнути побічних ефектів - шкіра після процедури залишається без почервоніння і опіків.

2. Нагрівання клітин-мішеней світловим імпульсом IPL / Laser і зниження електричного опору в шкірі

Поєднання двох видів енергій - світлової та електричної, дозволяє скорочувати потужність світлової енергії IPL / Laser до 60%, посилюючи тим самим терапевтичний ефект клінічних показань для різних типів шкіри. В результаті, енергія світла повністю потрапляє в сосочковий шар, минаючи поверхневий, поглинається в шкірних структурах - кровоносних судинах, пігментних утвореннях, волосяних фолікулах, сполучної тканини і перетворюється на теплову енегріі. Температура в структурах шкіри підвищується, одночасно в них на короткий час падає електричний опір, і клітини-мішені стають виборчими провідниками біполярного RF струму.

Більш слабка світлова енергія знижує ймовірність  побічних ефектів, дозволяючи безпечно впливати на темну засмаглу шкіру.

3. Нагрівання клітн-мішеней біполярним RF струмом до температури коагуляції або руйнування

Під дією біполярного RF струму потужністю до 100 Дж / см³ відбувається термоліз структур-мішеней або локальне прогрівання тканин. Проникнення RF струму оптимізовано конфігурації електродів. Глибина його проникнення розраховується як половина відстані між електродами біполярної системи. Таким чином, посилюється терапевтичний ефект і суттєво підвищується безпека процедури.

RF-енергія компенсує світлову енергію, що дозволяє безболісно, комфортно і ефективно проводити косметологічні процедури.

4. Моніторинг шкіри

Залежно співвідношення даних показників ISL (Impedance Safety Limit), лікар під час сеансу може регулювати інтенсивність світла IPL / Laser і RF енергії з урахуванням індивідуального типу шкіри пацієнта і її реакції на оптико-електричний вплив ELOS.