Біоревіталізація у Львові

Підтримати свою шкіру в боротьбі зі стресовими ситуаціями, поганою екологією, а також допомогти їй виглядати свіжою та здоровою навіть у зимовий період здатна одна з найпопулярніших сьогодні процедур - біоревіталізації.

Біоревіталізація - процедура, яка полягає у внутрішньошкірному ін'єкційному введенні незміненої гіалуронової кислоти.

 

Основні показання до біоревіталізації:

  • В’януча і зневоднена шкіра;
  • Зниження тургору і еластичності шкіри;
  • Ультрафіолетові пошкодження шкіри;
  • Профілактика передчасного старіння шкіри.

 

Скористатися можливостями, які пропонує гіалуронова біоревіталізація, можуть як жінки, так і чоловіки. 

Переваги процедури біоревіталізації гіалуроновою кислотою

  1.  Процедура абсолютно безпечна - не викликає алергічних реакцій, не має побічних ефектів. Препарати повністю сумісні з організмом.
  2.  Цей метод дозволяє запустити процес вироблення власного колагену і еластину.
  3.  У порівнянні з мезотерапією, гіалуронова біоревіталізація вимагає значно меншої кількості ін'єкцій (приблизно вдвічі).
  4. Ефект від процедури триває протягом декількох місяців.

Щоб сеанс пройшов безболісно, попередньо обличчя обробляється знеболюючим кремом.

Основні ефекти біоревіталізації:

  • Швидкий - розвивається відразу після процедури біоревіталізації і пов'язаний з тим, що гіалуронова кислота тягне на себе воду - шкіра стає гладкою і бархатистою, зникають дрібні зморшки. 
  • Відстрочений - за рахунок збільшення вмісту води в результаті процедури біоревіталізації в шкірі поліпшуються обмінні процеси, створюються більш комфортні умови для життєдіяльності клітин і шкіра стає більш еластичною і пружною

 

Ми працюємо лише з найкращими та перевіреними виробниками.

Juvéderm® Hydrate (Ювідерм гідрейт) - біоревіталізаційний продукт популярної лінії Juvéderm компанії Allergan, США. Цей препарат був розроблений з урахуванням основних причин процесу старіння шкіри. Завдяки антиоксиданту в його складі, в результат процедури більш стійкий. Три процедури достатньо для тривалого ефекту. 

Hyalrepair(Гіалріпайєр)- лінія засобів для біорепараціі призначена для пацієнтів середньої і старшої вікових груп. Препарат активує регенерацію клітин дерми, поповнює запаси корисних і поживних речовин. Відбувається корекція видимих ознак фотостаріння і біологічного старіння шкіри.  

STYLAGE®Hydro(Стілейдж гідро) – французький препарат розроблений компанією Laboratoire Vivacy для проведення процедури біоревіталізації шкіри. Гіалуронова кислота в STYLAGE®Hydro стабілізована із застосуванням найсучаснішої IPN-Like-технології, що дозволяє досягти більш тривалого збереження ефекту.

TEOSYAL PureSense Redensity I(Теосіаль). В основі інноваційної формули препарату для біоревіталізації і мезотерапії TEOSYAL PureSense Redensity I лежить гіалуронова кислота і ретельно відібрані компоненти, які є природними структурними елементами шкіри. Синергічний ефект цих складових спрямований на відновлення антиоксидантного захисту і зміцнення дерми.

Заходьте та відкривайте для себе красу!

Ім’я
Please let us know your name.

Телефон
Please let us know your email address.


Або за телефоном - +38 (098) 345 66 96, (032) 297 12 03

ЦАК «Версаль» знаходиться за адресою м. Львів вул. П.Дорошенка, 71Версаль відкриває двері у світ краси!