Контурна пластика Juvederm Volbella (Новинка)

Філер Juvederm Volbella призначений для того, щоб відновити природний об’єм і контур губ, повернути їм початкову форму, згладити зморшки навколо рота. Його основа - гіалуронова кислота, оброблена з використанням фірмової технології Vycross, яка дозволяє домогтися природного зовнішнього вигляду губ відразу після процедури.

 

Новий засіб Juvederm Volbella з лідокаїном відрізняється від засобів попереднього покоління.

До основних переваг засобу JuvedermVolbella, за новою технологією VYCROSS можна віднести:

  1.     Пролонгований срок дії - клінічні дослідження довели, що цей філлер тримається довше інших препаратів (до 12 місяців),
  2.     Juvederm Volbella забезпечує абсолютно природний вигляд (упругусть, зволоженість), дозволяє пом'якшити лінію губ і створити природну посмішку.
  3.     Новий засіб вже містить лідокаїн (знеболююче, яке забезпечує безболісне застосування).

Окремо відзначимо, що набряклість після застосування нового філлера значно менше в порівнянні з іншими подібними засобами, що допоможе вам швидше повернутися до звичного способу життя.

Клінічні дослідження показали, що цей інноваційний філлер добре переноситься пацієнтами і здатний забезпечити плавне і природне збільшення об'єму губ на строк до одного року. 86% пацієнтів, які випробували даний засіб на собі, повідомили про збереження повноцінного ефекту через 9 місяців після проведення процедури, а у 57% ефект тримався більше одного року. Також 75-98% пацієнтів відзначають, що після процедури їх губи надзвичайно гладкі, м'які і пружні.

Обмеження

Препарат не рекомендується до використання, якщо у пацієнтів є схильність до формування келоїдних рубців, після лазерної шліфовки, глибокого пілінгу. Протипоказаннями є запальні реакції в передбачуваній зоні обробки (герпес), порушення згортання крові, вагітність, період лактації, алергічні реакції на компоненти препарату.

Ім’я
Please let us know your name.

Телефон
Please let us know your email address.


Або за телефоном - +38 (098) 345 66 96, (032) 297 12 03

 

ЦАК «Версаль» знаходиться за адресою м. Львів вул. П.Дорошенка, 71

 


Версаль відкриває двері у світ краси!