Контурна пластика Juvederm Volift (Новинка)

Контурна пластика Juvederm Volift

Juvéderm® Volift - філер нового покоління, призначений для усунення природних недоліків шкіри і поповнення об’єму м'яких тканин обличчя. Його унікальний склад обумовлює тривалий і якісний результат, а також майже повну відсутність болю при проведенні косметологічної процедури.

Доведений результат

 

Juvéderm® Volift згладив лінії похмурого погляду, носогубні складки (працює від носа до рота) і тонкі лінії навколо очей.

 

Показання до введення препарату

У першу чергу, продукт покликаний нарощувати об’єм відсутніх м'яких тканин обличчя. Така функція вкрай необхідна жінкам, які страждають від зайвої худорлявості. Філер з успіхом застосовується для зміни скул, щік, підборіддя, а також форми та об'єму губ.

До додаткових показань застосування коректора можна віднести:

  • наявність глибоких вікових чи мімічних зморшок (у тому числі, і в області носогубних складок);
  • опущення контура обличчя.

Крім вирішення зазначених вище специфічних проблем, Juvéderm® Volift забезпечує поліпшення стану шкіри. Відгуки користувачів підтверджують, що вона стає більш гладкою, приємною на дотик, колір обличчя набуває здоровий відтінок.

До основних переваг засобу Juvéderm® Volift, за новою технологією VYCROSS можна віднести:

  1.     Пролонгований срок дії - клінічні дослідження довели, що цей філлер тримається довше  (до 18 місяців),
  2.     Juvéderm® Volift забезпечує абсолютно природний вигляд (упругусть, зволоженість), дозволяє розгладити носогубні зморшки, тонкі зморшки наколо очей і позбутися похмурого погляду.
  3.     Новий засіб вже містить лідокаїн (знеболююче, яке забезпечує безболісне застосування).

Обмеження

Препарат не рекомендується до використання, якщо у пацієнтів є схильність до формування келоїдних рубців, після лазерної шліфовки, глибокого пілінгу. Протипоказаннями є запальні реакції в передбачуваній зоні обробки (герпес), порушення згортання крові, вагітність, період лактації, алергічні реакції на компоненти препарату.

Ім’я
Please let us know your name.

Телефон
Please let us know your email address.


Або за телефоном - +38 (098) 345 66 96, (032) 297 12 03

 

ЦАК «Версаль» знаходиться за адресою м. Львів вул. П.Дорошенка, 71

 


Версаль відкриває двері у світ краси!