Мезотерапія у Львові

Незважаючи на появу різних технологій омолоджування і оздоровлення шкіри, саме мезотерапія продовжує залишатися одним з найбільш безпечних, швидкодіючих і результативних методик, здатних впливати на проблемну шкіру.

Мезотерапія спрямована на активізацію метаболічних шкірних процесів, на отримання лікувального ефекту за рахунок дії вітамінів, а також на стимуляцію біологічно активних точок і рефлексогенних зон шкіри.

 

Показання для застосування мезотерапії можуть бути різними.

Серед них:

  • Профілактика старіння шкіри.
  • Корекція вікових змін і дефектів шкіри.
  • Підготовка до проведення пластичних операцій.
  • Лікування акне.
  • Лікування алопеції (випадіння волосся).
  • Терапія стрий і рубців: атрофічних, гіпертрофічних, келоїдних .
  • Корекція жирових відкладень, усунення целюліту.

За підшкірним введенням мікроскопічних доз різних медичних препаратів залишається цілий ряд незаперечних переваг. По-перше, мезотерапія дозволяє легко проникнути у внутрішні шари шкіри і доставити ці препарати безпосередньо позаклітинній тканині. По-друге, під час проведення процедур завжди залишається можливість корекції доз.

Протягом півгодини в шкіру вводяться коктейлі, насичені амінокислотами, вітамінами і мікроелементами. Ліки потрапляє в організм за допомогою маленьких голок або пістолета (спеціального пристрою для більш точного введення препаратів). Голочки вводяться під шкіру на невелику глибину (близько двох міліметрів), потрапляючи в кровоносні судини і клітини, що виробляють колаген та еластин. На відміну від класичного лікування методом зовнішнього використання лікарських препаратів, дана мезотерапія, ціни на яку встановлюються в залежності від складу і кількості витраченого коктейлю, надає більш корисну дію на процес омолодження шкіри.

Сучасний спосіб життя диктує нам свої умови. Часті стреси і неправильне харчування призводять до ослаблення і, що ще страшніше, випаданню волосся. Ін'єкційне введення препаратів, що постачають шкіру голови поживними речовинами, стимулює ріст сильного і здорового волосся. Фахівці Центру апаратної косметології «Версаль» допоможуть у вирішенні даної проблеми.

Поспішайте записатися на безкоштовну консультацію.

Заходьте та відкривайте для себе красу!

Ім’я
Please let us know your name.

Телефон
Please let us know your email address.


Або за телефоном - +38 (098) 345 66 96, (032) 297 12 03

ЦАК «Версаль» знаходиться за адресою м. Львів вул. П.Дорошенка, 71

{mosmap}

Версаль відкриває двері у світ краси!