Міорелаксанти у Львові

Кожна жінка мріє зберегти красу і молодість шкіри на довгі роки. Сучасна естетична медицина дозволяє кожній жінці залишатися яскравою і прекрасною. Міорелаксанти - мабуть, саме значуще відкриття в естетичній медицині за останній час. Міорелаксанти в сучасній косметології зробили справжній прорив у питаннях омолодження.

Міорелаксанти у косметології - це лікарські препарати, які сприятливо впливають на тонус м'язів, що викликають їх розслаблення. На сьогоднішній день сучасні міорелаксанти - це дієвий безопераційний метод боротьби зморшками..

Процедура ботулінотерапіі - перевірений метод для усунення зовнішніх проявів фізіологічного старіння шкіри.

Повернути шкірі молодість, красу і пружність без оперативного втручання допоможе процедура ін’єкції міорелаксанту Нейронокс.

Омолоджуючий ефект обумовлений впливом препарату не тільки на м'язову, але за останніми науковими даними і на сполучну тканину, що дає можливість використовувати ботулінічним токсини для лікування рубців і «розтяжок» на шкірі.

Після введення препарату відбувається розслаблення мімічних м'язів, за рахунок чого відбувається розгладження зморшок і прекрасний ліфтинг-ефект.

Заходьте та відкривайте для себе красу!

Ім’я
Please let us know your name.

Телефон
Please let us know your email address.


Або за телефоном - +38 (098) 345 66 96, (032) 297 12 03

ЦАК «Версаль» знаходиться за адресою м. Львів вул. П.Дорошенка, 71

{mosmap}

Версаль відкриває двері у світ краси!