Елос лікування акне (вугрі, рубці) у Львові

Ніщо не може так затьмарити юність, як вугровий висип. Aкне з'являється саме в період статевого дозрівання. Підвищена секреція сальних залоз та інтенсивне виділення поту блокують пори. На шкірі обличчя, шиї та верхньої частини тіла з'являються папули яскраво-червоної висипки (акне).

Акне сьогодні є одним з найпоширеніших шкірних захворювань, яке найчастіше зустрічається у молодих людей в період статевого дозрівання, проте багатьох воно переслідує протягом усього життя. Найчастіше зонами ураження акне є шкіра обличчя, шиї, спини. Причиною виникнення акне є підвищена секреція сальних залоз, внаслідок якого блокує пори, перетворюючи їх в ідеальне середовище для розвитку шкірних бактерій. В результаті з'являються прищі з чорними головками - саме так проявляється акне. По суті, акне - це запальне ураження сальних залоз, в якому можуть брати участь і волосяні мішечки.

Підступність так званих прищів полягає в тому, що вони ні під яким приводом і не квапляться залишати місця локалізації. Причому головна небезпека традиційних способів лікування акне полягає в утворенні шрамів. Існує безліч способів боротьби з наслідками акне, проте всі вони мають свої недоліки або протипоказання. І тільки технологія ЕЛОС здатна позбавити наших пацієнтів від всіх проблем одночасно, при цьому процедура не викликає дискомфорту, не має побічних ефектів і відрізняється високою ефективністю.

ЕЛОС - це застосування радіочастотної та світлової енергії.

Технологія ЕЛОС являє собою інноваційний апаратний метод боротьби з акне і постакне. ЕЛОС лікування акне здатне усунути не тільки наслідки захворювання, а й деякі його причини, що в кінцевому підсумку запобігає рецидив захворювання.

Технологія ЕЛОС застосовується як при лікуванні гострої стадії (боротьба з разовим виникненням вугрів), так і хронічної стадії (видалення рубців і застійних плям - постакне).

Лікування акне за допомогою технології ЕЛОС здійснюється з використанням спеціального апарату E-light, який оснащений насадкою АС, випромінюючої короткохвильову енергію імпульсів, яка комбінується з радіочастотними імпульсами. Саме комбіноване вплив дозволяє досягти максимального ефекту, який зазвичай недоступний для інших методик.

Поєднання енергії синього світла з радіочастотним впливом знищує бактерії і прибирає запалення. Безпосередній вплив на інфіковані залози знижує надмірне утворення сального секрету. Ефект подвійної спрямованості забезпечує не тільки швидку, але і повну очистку шкірних покривів. В процесі проведення процедури імпульси коротких хвиль відповідають за знищення бактерій в шкірних порах. В цей же час радіочастоти проникають всередину фолікула, не пошкоджуючи епідерміс. Вони нормалізують роботу сальних залоз. Технологія ЕЛОС дає гарантії довгострокового впливу на сальні залози, тому можна бути впевненими в тривалості ефекту.

Лікування акне залежить від індивідуальних особливостей організму пацієнта і ступеня занедбаності захворювання. Слабкий прояв вугрової висипки зникає всього за дві-три процедури, однак для більш серйозних випадків потрібно більше число впливів. Таким чином, план лікування захворювання залежить від його тривалості і характеру. Воно здійснюється кваліфікованим лікарем-косметологом, який визначає кількість лікувальних сеансів та тривалість кожної процедури виходячи з індивідуальних особливостей кожного пацієнта. Лікування акне за допомогою технології ЕЛОС - це безпечна, ефективна і безболісна процедура, результати якої можна побачити дуже швидко.

Переваги цього методу незаперечні. Скористайтеся ними. У вас є можливість зробити шкіру абсолютно здоровою в короткі терміни. Звертайтеся до нас, і наші фахівці із задоволенням проконсультують вас, розкажуть про всі особливості методики і допоможуть вам раз і назавжди позбутися від акне. 

З технологією ЕЛОС у ВАС чиста сяюча шкіра без акне і дефектів!

Ім’я
Please let us know your name.

Телефон
Please let us know your email address.


Або за телефоном - +38 (098) 345 66 96, (032) 297 12 03 

ЦАК «Версаль» знаходиться за адресою м. Львів вул. П.Дорошенка, 71 Версаль відкриває двері у світ краси!