Лазерна косметологія у Львові

Вплив навколишнього середовища, генетична схильність, численні стреси, наявність шкідливих звичок, - далеко не повний список причин, що роблять негативний вплив на шкіру і сприяють її передчасному старінню.

Вічна молодість - нездійсненна мрія кожної жінки. На які тільки хитрощі не йдуть представниці прекрасної статі в боротьбі за її збереження! У хід йдуть всілякі креми (не завжди, до речі, цілеспрямовано діючі), маски, бальзами, тоніки і навіть хімічні пілінги. І хоч асортимент косметичних засобів, пропонованих споживачеві, вражає різноманітністю брендів і напрямків, не варто чекати від нього чудодійного ефекту повернення молодості. Існуючі на сьогоднішній день креми, лосьйони і маски здатні лише дбайливо доглядати за Вашою шкірою, покликані зволожувати, очищати і наповнювати її корисними мікроелементами.

Перепробувавши всілякі косметичні засоби і, не досягнувши очікуваного результату, жінка починає шукати інші способи омолодження шкіри.

Підтяжка обличчя може бути проведена безопераційним методом.

Безопераційна підтяжка обличчя дозволяє відновити контури овалу, «проявити» лінію шиї і більш чітко «висвітлити» риси обличчя. При цьому відновлюється структура шкіри, підтягується мікромускулатура.

За рахунок суміщення спеціальних режимів лазерної та радіочастотної енергії активізуються процеси вироблення власного внутрішкірного колагену і еластину. Процес підтяжки мікромускулатури настільки очевидний, що вже з першої процедури видно результат.

Дуже важливо і те, що безопераційна підтяжка є більш доступною, ніж проведення пластичної операції. При цьому безпека процедур і гарантії довготривалості ефекту є її безумовними і незаперечними перевагами.

В косметологічній медицині існує кілька способів безопераційних підтяжок обличчя. До таких належать лазерне і фотоомолодження, а також омолодження методом ELOS.

Безопераційна підтяжка за допомогою системи омолодження ELOS - це коректна і дбайлива методика, альтернатива якій відсутній на сучасному ринку косметичних послуг. Поєднуючи в собі унікальний вплив радіодіапазону струму та світлової енергії, дана технологія є безпечною і ефективною.

За допомогою досвідченого фахівця ваше обличчя набуває пружність та сформований обрис овалу; скоротяться зморшки на повіках і лобової частини голови. Тонус шкіри підвищиться, і ви відчуєте на собі стан що повернулася молодость!

Кількість процедур безопераційної підтяжки встановлюється лікуючим лікарем - косметологом в залежності від стану шкіри пацієнта. Кожному випадку окремо необхідний індивідуальний підхід.

Безопераційна підтяжка обличчя - практично безболісна процедура, що не вимагає використання наркозу або яких-небудь знеболюючих засобів.

Заходьте та відкривайте для себе красу!

Ім’я
Please let us know your name.

Телефон
Please let us know your email address.


Або за телефоном - +38 (098) 345 66 96, (032) 297 12 03

ЦАК «Версаль» знаходиться за адресою м. Львів вул. П.Дорошенка, 71Версаль відкриває двері у світ краси!