Елос-видалення судинної сітки (куперозу)

З початком холодів та різких перепадів температур на обличчі повляються не красиві судинки на обличчі. Судинна сітка на обличчі в медицині має назву купероз. Найчастіше судинні сіточки розташовуються на обличчі – в області крил носа, підборіддя, щік, іноді на ногах. Вони можуть бути будь якого кольору – від блідо-червоного до синювато-червоного, а тому різко виділяються на тлі здорової шкіри.

Своєчасна діагностика і правильно підібрані процедури здатні не лише значно зменшити вже наявні судинні дефекти, але і запобігти подальшому їх розвитку.

Лікуання судинної сітки у Центрі апартатної косметології проводиться на основі elos-технології. Метод elos-видалення судин.- це перший і єдиний метод, що використовує технологію комбінованації енергії світла та струму,  який ефективно і м'яко вирішує проблему судинної сітки  на ногах і обличчі.

Переваги елос-лікування куперозу

  1. Безпечність поцедури, не пошкоджується шкірний покрив.
  2. Можливість позбутись суддної сітки вже після першої процедури.
  3. Ви можете пройти процедуру навіть під час обідньої перерви, оскільки процедура не займає багато часу (тривалість процедури всередньому 10-30хв).
  4. Процедура не потребує спеціальної підготовки до, та реабілітаційного періоду після.

 

Коли я можу побачити результати?

Поліпшення може розглядатися після однократного лікування. Загальна кількість необхідних сеансів залежить від ступеня і глибини ураження судин. Як правило, результат досягається протягом 1-3 сеансів.

Протипоказання

  1. Вагітність та період лактації.
  2. Наявність кардіостимулятора чи дефібрилятора.
  3. Наявність онкозахворювань.
  4. Наявність фібром, міом, кист, тромбофлебітів.
  5. Герпес на стадії загострення.

 

Причини виникнення куперозу

Причини виникнення куперозу різні: це фізичні навантаження, вплив високих і низьких температур, ультрафіолету, гормональний дисбаланс організму, вегетосудинна дистонія, захворювання печінки, неправильне застосування косметичних засобів, а також спадкова схильність до зниження еластичності кровоносних судин

Чим небезпечний купероз?

Ознаки куперозу вже стали вашою проблемою у вигляді небажаного надмірного рум'янцю, сухості шкіри та помітних судин на обличчі,тому  необхідно терміново застосовувати медичні заходи. Нагадаємо, що купероз – це хвороба, і її необхідно лікувати. Немає нічого більш важливого для будь-якої жінки, як збереження краси і продовження молодості шкіри.

Купероз, з розвитком, призводить до старіння шкіри, адже вона не отримує необхідної кількості поживних речовин і кисню через проблеми кровообігу. Шкіра втрачає здоровий природний колір, стає блідою, набуває сіруваті відтінок.

 Заходьте та відкривайте для себе красу!

Ім’я
Please let us know your name.

Телефон
Please let us know your email address.


Або за телефоном - +38 (098) 345 66 96, (032) 297 12 03

 

ЦАК «Версаль» знаходиться за адресою м. Львів вул. П.Дорошенка, 71

 


Версаль відкриває двері у світ краси!